Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır

Lazkopat 9 Şubat 2016 0
Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır

Evlilik teklifiniz illa ki şaşalı, pahalı hediyeler ve ağdalı sözlerle olmak zorunda olduğu söylenemez. Sevdiğinize onu ne kadar sevdiğinizi basit ama romantik yöntemlerle anlatın. Yapay ve eğreti duran cümlelerden kaçınarak hem dürüst olun hem de içten olduğunuzu gösterin.

Özellikle son zamanlarda neredeyse şov haline getirilen evlilik teklifleri her ne kadar video ve yazılarda etkileyiciymiş gibi görünse de bunların doğal görünmeyenleri emin olun o kadar da şaşalı durmadığını görebilirsiniz. Yine de teklifinizi ederken uymanız gereken bazı gelenekler olduğunu bilmelisiniz. Güzel bir demet çiçek almak, içerisine içinizden gelen ufak bir notu yerleştirmek, baş başa yemeğinizi yerken evlilik teklifinizi yapmak standart olsa da kadınların sevdiği teklifler arasında yer alır.

Ayrıca teklifinizi yaparken kız arkadaşınızın yapısını da göz önünde tutmalısınız. Toplum içerisinde utangaç bir sevgiliniz varsa emin olun herkesin içinde gürültülü ve dikkat çeken bir tekliften değil ikinizin arasındaki samimi bir teklifi tercih edecektir.

Unutmayın ki evlilik teklifiniz sırasında her şeyin çok iyi, çok mükemmel ve hatasız olması için gereğinden fazla uğraşırsanız stres ve gerilim nedeniyle samimiyeti yok edebilir ve sandığınızdan çok daha başarısız bir evlilik teklifi yapmış olursunuz. Mükemmeliyet kavramınızı gözden geçirerek teklif sırasında olayları biraz akışına bırakın.

Evlilik Teklifi Nerede Yapılır

Evlilik teklifinizi illa ki otantik bir yerde, denize karşı lüks bir restoranda yapmak zorunda olduğunuzu düşünmeyin. Hatta bunun yerine sizin için değerli olan, birlikte anılarınızın yer aldığı veya her zaman keyifli vakit geçirdiğiniz bir yeri seçerseniz sevgilinizin kalbine hitap etme şansınız çok fazladır. Teklifinizi ne çok erken saatlerde ne de çok geç saatlerde yapmayın. Kendinizi ve kız arkadaşınızın özelliklerini dikkate alarak teklifinizi özgünleştirin.

Konu Hakkında Yorum Yapmak İstermisiniz ? »