Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

EVLİLİKTE KISKANÇLIĞI YENME YOLLARI

Lazkopat 10 Şubat 2016 0
EVLİLİKTE KISKANÇLIĞI YENME YOLLARI

EVLİLİKTE KISKANÇLIĞI YENME YOLLARI

Kıskançlık özellikle Türkiye’deki evli çiftler arasında en büyük sorunlara yol açan etkenlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından bazı zamanlar ucu kaçırılan kıskançlık her ne kadar sevgiye ve aşka dair işaretlerin maskesi ardında saklanmaya çalışılsa da işin ucu pek öyle değil, özellikle aşırı miktarlarda yaşandığında görebiliriz.

Kıskançlık sevgi ve aşka değil sahiplenmeye işaret eden bir durum ve bu aşırı sahiplenme duygusunu, kıskançlığı yenme yollarını arıyorsanız, kıskançlık nasıl yenilir sorusunu kendinize sormaya başladınız bunu görebilirsiniz.

İşte kıskançlığı yenme yolları için bir kaç ipucu

Kıyaslamayı bırakın, eşiniz, çevrenizdeki insanlar, siz ve diğer herkes kendine özel, nevi şahsına münhasır kişilerdir. Bu nedenle eşinizi kıskanmanıza sebep olan kıyaslamalara sahipseniz, başka insanlarla kendinizi kıyaslayarak sinirleniyor, öfke krizleri geçiriyorsanız eşiniz için özel bir insan olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın, hiç kimse sizin bir benzeriniz olamaz.

Kıskançlığı yenme yollarından bir tanesi de kendinizi takip edin. Her kıskançlık krizi yaşadığınızda kendinizdeki değişimleri görün. İçinizde uyanan negatif duyguları, hisleri, kalp atışlarınızı ve hem kendinize hem çevrenize verdiğiniz zararları gözden geçirin, bunlardan ders alın. Yok yere girdiğiniz kıskançlık krizlerinin eşinizle aranızdaki gerçek sorunların temeli olabileceğini anlayın.

Sevginin daha çok sevgi, kıskançlığın daha çok çirkinlik, kabalık ve üzüntü yarattığını her zaman düşünün. İster erkek ister kadın olsun herkesin kendisine verileni bir şekilde geri yansıttığını görmelisiniz.

Enerjinizi eşinize ufak jestler yapmak, etkinliklere katılmak, ona sürprizler hazırlamak için ayırın. Kıskançlık için harcadığınız düşünsel enerjinin güzel eylemlere aktarıldığında bir o kadar üretken olabileceğinin farkına varın. Kıskançlığınızdan kazanmaya çalıştığınız enerji eşinizle güzel dakikalar geçirmenizi, birlikte daha çok vakit harcamanızı olanak verir. Böylece kıskançlığa sebep olabilecek nedenleri ortadan yok edebilirsiniz.

 

Konu Hakkında Yorum Yapmak İstermisiniz ? »