Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Yeni Yılda Yeni Aşklar

Lazkopat 3 Ocak 2016 0
Yeni Yılda Yeni Aşklar

aşk Geçtiğimiz günlerde bir yılı daha geride bıraktık. Eski yılı tek başınıza geçirmiş olmanız yeni  yılı da yalnız geçireceğiniz anlamına gelmez. Bu yılda kendinize gelmeniz gerekiyor. Geride  bıraktığımız 2015 yılında neler yaptığınızı ve o yaptıklarınız bu yılda yaparsanız neler  olabileceğini unutmayın. Yeni Yılda Yeni Aşklar diyorsanız sizin için hazırladığımız bu  yazının devamını okuyun.

 

   

 

İşte 2016’ya girmeden göz atmanız gereken formüller…

Para

Yaşamımızın her safhasında para önemli yer almktadır. Çok zengin olabilir ya da parasız bir insan olabilirsiniz. Çevrenizde parayla ilgili sohbetlerden sıkılabilirsiniz. Fakat bu yıl ne yapın yapın sohbetinizde para konusunu geçirin.

Çapkınlık

Ne kadar çapkın bir insan olursanız olun bulunduğunuz ortamda bunu dile getirmek size yakışmaz.

Aşırı samimiyet

Sevdiğiniz insan için her şeyi göze alabilirsiniz ancak bunu abartmanız takdirinde sevdiğiniz insan ortak dostlarınıza sizden yakınabilir. Bu sebeple ilgi sınırınızı iyi çizmelisiniz.

Sosyal medyaaşk

İnternetin hayatımıza işlemesi ile birlikte her insan sosyal medyayı kullanmaya başlamıştır. Sizde çok büyük bir ihtimal etkilendiğiniz insanın profilini gizliden gizliye takip ediyor olabilirsiniz. Ancak bunu çok belli etmeyin. Fevri hareketlerden kaçının.

Argo kelimeler

Argo kelimelerden kimse haz etmez. İster erkek olun ister bayan argo kelimeler kullanmak sizi kaba kılar ve çevrenizde yadırganırsınız. O yüzden siz siz olun argodan kaçının.

Aşırı alınganlık

Bazı insanlar vardır ki sevdiğini belli etmek için alınganlık yapar. Aslında bu alınganlı insanlrı çocuklaştırır. Durduk yere küsmek sizi itici kılabilir. Karşınızdaki siz alınganlık yaptığınız takdirde sizle muhabbeti kesebilir. Bu sebeple alınganlığın yeri ve zamanı değil. Az olgun olun.

Kişisel bakım

Kişisel bakım deyince insanlar nedense parfum, makyaj gibi şeyleri algılar. Başkasını rahatsız edecek bir parfüm ya da yüzünüzde kat kat boyalarla bakımlı olmazsınız. Bunlar sizi daha çok itici ve sevimsiz kılar. Az doğal olun. ama doğa olurkende bakımsız olmayın kendinize bakın, kişisel temizliğinize dikkat edin. Zira karşınızdaki sizin temiz ve düzenli olmanızı ister.

Konu Hakkında Yorum Yapmak İstermisiniz ? »