Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Sohbetin Yeni Yüzü Yonja Sohbet

Lazkopat 8 Şubat 2016 0
Sohbetin Yeni Yüzü Yonja Sohbet

Sohbetin Yeni Yüzü Yonja

Yukarda belirtmiş olduğum gibi gelmiş geçmiş tüm sohbet sitelerini unutalım yonja sohbetin yeni yüzü yenidünyası tamamen farklı ve kullanıcıya birçok yeni ve farklı ayrıcalık tanıyan site.

Yonja Sohbet Platformu-Seviyeli Sohbet Odaları yaklaşık 16 senedir aralıksız hizmet vermekte olup kullanıcılarının yüzünü daime güldürmüştür. Bu güne kadar binlerce hatta on binlerce insanı kavuşturmuş olup yeni arkadaşlıklara dostluklara öncülük etmiştir. Yonja sitesinde birçok yuvada kurulmuştur. Bizim amacımız sohbet sitesi kurmak değil sanal ortamda kocaman birbirine karşı saygılı ve sevgili dürüst bir aile kurmak.

Yonja Canlı TV ve RADYO!

Hem arkadaşlarınızla hem dostlarınızla hem sevdiklerinizle mesajlaşın hem de televizyon izleyin yonja bu ayrıcalığı sunuyor. Tek bir sitede bir den fazla seçenek yonja sadece sohbet etmek olarak düşünmeyin. yonja kullanıcılarını radyo dinleme fırsatı da veriyor

İçerik olarak sohbete başla dediğiniz anda karşınıza sohbet odasında kullanacağınız kullanıcı adınız (nick)ve bu odalara giriş yapmak için kullanacağınız şifre ekranı geliyor ve buradan bilgilerinizi girerek giriş yapabiliyorsunuz giriş yaptıktan sonra otomatik olarak sohbet odasına yönlendiriliyorsunuz. Yonja 11 adet sohbet odası (kanalı) barındırıyor bunlar kişinin kendi isteğine göre katılabileceği sohbet odaları olup her sohbet odasında seviyeli bir konuşma dönmektedir. Radyo sohbet kanalıda mevcut olup radyonuzu dinlerken aynı zamanda radyo djlerinden istek parçada bulunabilirsiniz bu size kalmış bir şeydir. Sevdiğiniz ve tuttuğunuz bir takım var ve maçlarını izleyemiyorsunuz boşuna paralarınızı boşa harcamak istemiyorsunuz, Yonja den canlı olarak lig tv ye bağlanmak ta mümkün olup sevdiğiniz favori takımınızın maçlarını izleyebilirsiniz, aynı zamanda lig tv ile ilgili haberde mevcuttur bu bölümden sevdiğiniz takımın veya tuttuğunuz takımın son durumu öğrenebilmeniz mümkün. Yonja`in özellikleri saymakla bitmez 17 Farklı site kategorisi bulunmakta bunlardan bazıları AŞK ve SEVGİ, Fıkralar, Magazin, Rüya Tabirleri, Sağlık, Spor, Video vb. Evet yonja adlı sitemizi sizlere tanıtmaya çalıştım ama bunu yapmak nerdeyse mümkün değil çünkü özellikleri saymakla bitecek gibi değil birçok kullanıcımız bizden memnunlar onlara 16 yıldır verdiğimiz hizmetten bizlerde çok memnunuz ve bu hizmeti vermeye devam edeceğiz sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Konu Hakkında Yorum Yapmak İstermisiniz ? »